Xbox Gamepass Avantajlar Görünmeme Sorunu Çözümü

Xbox gamepass avantajlar görünmeme sorunu

Xbox gamepass’ın yaptığı kampanya ile bedava discord nitro sahibi olabiliyorsunuz. Şöyle ki; Xbox’dan yaptığınız alışverişten sonra avantajlarını edinseniz ve iptal bile bedava discord nitro aboneliğiniz devam ediyor.

Microsoft şirketinin Steam’e benzer uygulaması olan Xbox Gamepass’ın yaptığı yeni kampanya ile bedava discord nitro elde edebiliyorsunuz. Fakat bu discord nitro kampanyasına katılmasına rağmen xbox gamepass avantajlar görünmeme sorunu yaşayan arkadaşlarım mevcut, biz de çözümü paylaşalım istedik.

Xbox Gamepass Avantajlar Görünmeme Sorunu Çözümü

Öncelikle Discord nitro sahibi olabilmeniz için Microsoft posta hesabınızın yaşı 20’den büyük olmalı, genellikle sorun doğum tarihi yılını 2000 ve üstü yapmanızdan kaynaklanmaktadır.

Doğum tarihinizi güncelledikten sonra tekrar xbox gamepass avantajlar görünmeme sorunu yaşıyorsanız yazımızın devamını inceleyin.

Doğum tarihini değiştirme çözümü işinize yaramadıysa bir de telefonunuza Xbox gamepass uygulamasını indirip oradan avantajlar kısmına bakmayı deneyin.

Telefondan xbox gamepass uygulamasına girdikten sonra discord nitro linkini alıp bilgisayarınızdan tarayıcınızı açın ve oraya linki yapıştırdıktan sonra kullanabileceksiniz.

Eğer bilgisayarda kasma problemi ve oyunlarda fps sorunu yaşıyorsanız diğer yazılarımızı okuyup bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Aşağıya bırakacağınız yorumlara kesin dönüş yapacağım.

Xbox gamepass avantajlar görünmüyorsa farklı bir yöntem deneyelim, üsttekileri denediniz fakat olmadı ise Windows 10 kullanmıyor veya windows sürümünüz Xbox gamepass avantajlarından faydalanmanıza izin vermiyor olabilir.

Avantajların gözüktüğü başka bir arkadaşınız varsa giriş yapabilir ve size discord nitro bağlantı linkini atabilir, o şekilde kullanabilirsiniz.

Xbox gamepass avantajlar görünmeme sorunu
Xbox Gamepass Avantajlar Görünmeme sorunuBedava Discord Nitro

Bedava Discord Nitro! – Xbox Gamepass İptal Etme

Xbox gamepass’ın yaptığı kampanya ile bedava discord nitro sahibi olabiliyorsunuz. Şöyle ki; Xbox’dan yaptığınız alışverişten sonra avantajlarını edinseniz ve iptal bile bedava discord nitro aboneliğiniz devam ediyor.

Bu linkteki Xbox gamepass avantajlar görünmeme problemi ile alakalı videoyu izleyerek siz de çözüme kavuşabilirsiniz. Videoyu izledikten sonra hâlâ avantajlar sorununuz çözüme kavuşmadı ise yorum gönderirseniz destek olabiliriz.

Xbox Gamepass aboneliğimi iptal etsem discord nitro devam eder mi?
Evet, aboneliğinizi iptal etseniz bile Discord nitro aboneliğiniz devam edecektir, fakat nitro sahibi olurken kart eklediğiniz için bu kartı otomatik ödeme seçeneklerinden kaldırmanız gerekmektedir.

Xbox gamepass para iadesi ne zaman banka hesabıma yatar?
Bunun belirli bir süresi bulunmamaktadır. Genelde 7 iş günü sürse de bu süreç uzayabilir. Para iadesi istedikten sonra ertesi gün de hesabınıza yatabilir, 1-2 hafta da bekleyebilirsiniz.

Toplam Skor
Oylamak için tıklayın.
[Total: 0 Average: 0]
Beğeni:
1 0
Görüntülenme:
36
Kategori:
Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir