Günlük Burç Yorumu 20 mayıs 2020

günlük-burç-yorumu

Günlük burç yorumunuz” sizin hakkınızda neler söylüyor? 27 mayıs’da hangi burcu neler bekliyor? 27 Mayıs hangi burçları pozitif etkileyecek? 20 Mayıs günlük burç yorumlarına göre burçlar hangi yoldan ilerlemeli? 20 Mayıs burçlar için ne söylüyor? Hepsi ayrıntılarda mevcuttur, buyurun okuyun.

Uzman Astrolog Jorphy (takma ad) sizler için bütün burçları günü gününe yorumlayacak ve sorularınızı Okuiste ‘e özel cevaplayacak. Sorularınızı sadece 20 Mayıs bitene kadar yazabilirsiniz, bir sonraki günün burç yorumunda başka sorularınızı da belirtebilirsiniz elbette.

Bu günden itibaren günlük borç yorumu için sitemizi ziyaret edebilir, yaşam kategorisinden burç yorumları yazılarımıza ulaşabilirsiniz. Koç burcu, balık burcu, kova burcu, yay burcu, akrep burcu, ikizler burcu, aslan burcu, yengeç burcu, oğlak burcu, boğa burcu, başak burcu, terazi burcu için günlük yorumları yazalım.

Günlük Burç Yorumu Aslan 20 Mayıs

Aslan burcunun bugün güne biraz daha sıkıcı başlayacağını seziyorum, günlük olarak genelde rutin şeyleri yaşayan aslan burç sahipleri bugün rutinin dışına çıksa iyi olur. Bu yorumum sadece Aslan burcu iş hayatı için geçerlidir, aşk hayatınızda ise bugün bir değişiklik gözükmüyor.

Aslan burcu günlük burç yorumu hakkında sorularınız var ise yorum olarak yazın, yanıtlayayım. Bu arada, bugün güne biraz daha tedbirli başlamanız gerekebilir. İstemeyeceğiniz sakarlıklar yapabilir ve ya birinin canını yanlışlıkla sıkabilirsiniz. Aslan burçları bugün ya rutinlerini değiştirerek mutlu olacak ya da konuşmak istediği biriyle konuşacak.

Bugünü sıkıcı geçirmek yerine istediğiniz her şeyi deneyin lütfen, sizin yerinize ben sıkıldım burada. O kadar diyorum, sakın diğer günleri geçirdiğiniz gibi geçirmeyin bugünü. Mesela bugün Instagram‘a sıradışı bir hikaye yollayın!

Günlük Burç Yorumu Oğlak 20 Mayıs

Oğlak burcu güne bugün mükemmel başlayacağından eminim, belki tüm hayatı etkilenecek belki de istediği şeylerden bazıları bugün olacak. İnsanlar arası ilişkilerinizde bugün dikkatli olmanıza hiç gerek yok, oğlak burcu günlük burç yorumunda söyleyeceğim bir diğer husus ise aşk hayatınız.

Her yılın 20 Mayıs ilişkisi olmayan oğlak burcu insanlar için çok güzel geçer. Hatta isteyip elde edemediğiniz biri varsa bugün aşkınızı ilan etmenin tam günü diyebilirim, her şeyin yolunda gideceğini düşünüyorum. Bu kadar pozitif enerji hissediyorsam yanılacağımı da düşünmüyorum.

Oğlak burcu günlük burç yorumu için soru sormak isterseniz bunu bana belirtebilirsiniz, diğer konularda da yorum yapabilirim kişiye özel, atladığım noktalar da olabilir elbette. Oğlak burcu iş hayatı için bugün bir şey söyleyemeyeceğim, fakat siz yine de isterseniz bu konuda da şansınızı deneyin.

günlük-burç-yorumu
Günlük burç yorumları 20 Mayıs

Akrep Burcu 20 Mayıs Günlük Burç Yorumu

Akrep burcu günlük burç yorumunu sizler için hazırladım. Öncelikle güne biraz yorgun ve halsiz başlamanız mümkündür. Amma ve lakin aynı zaman da hissettikleri yorgunluk ve halsizlik kadar da heyecanlı olabilirler. Akrep burçları iş hayatında bugün biraz durgun olabilirler, dikkat etmeliler.

Akrep burcu genel olarak hızlı ve agresif tavırlar sergilese de özellikle akrep mayıs ayı burç yorumumda daha sakin ve atik olmamalarını rica ediyorum, kendileri için en iyi durum budur.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 20 Mayıs

Yengeç günlük burç yorumu için kısıtlı ama etkili şeyler söyleyeceğim, bu kısmı iyi dinleyin. Uzun zamandır platonik olduğunuz biri var ve bir türlü aşkınızı ilan edemiyormuş gibisiniz. Yengeç burç sahibi olanlar bugün tam sırası!

Özellikle yapacağınız hamlelerde dikkatli olmanızda fayda var diyebilirim, çünkü bugün hem kabul edileceksiniz hem de hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Fakat diğer konu ise iş hayatınızda olan olumsuzluklar.

Yengeç burçları iş hayatı için biraz stresli bir dönemden geçiyor olabilirler, bunu aldırış etmelerine pek gerek yok. Çünkü yengeç burçları iş hayatlarında mart ayında yükseliş yaşarlar, mayıs ayında düşüşe geçerler. Astroloji söylüyor bunu, ben değil.

Günlük Burç Yorumu Terazi 20 Mayıs

Terazi burçları bugün çok şanslılar, ister piyango oynayın ister farklı bir şans oyunu. Bugün kesinlikle şansınız yaver gidecek, insanların şaşıracağı şekilde hemde. Denemekten ne zarar gelir ki? Şansınızı elbette farklı konularda da deneyebilirsiniz.

Mesela uzun zamandır olmasını istediğiniz bir konuda eğer pek şanslı olamadıysanız bugün deneyebilirsiniz. İş konusunda da istikrarınız artacak gibi görünüyor. İstikrardan ziyade üstleriniz sizin çalışmalarınızı bugünlerde beğenebilirler.

Soğuktan pek haz etmeyen terazi burçları için 20 Mayıs biraz sıkıntılı geçecek gibi. Hava çok soğuk olmasa bile veya diğer burçlar az etkilense de yengeç burçlarından çoğu kişi bugün hasta olabilir. Soğuk havadan kendinizi korumalısınız.

Günlük Burç Yorumu Yay 20 Mayıs

Yaylar, bugün kendinizi üzmekten alıkoyun, aranızda uzun zamandır depresyonda olanlar varmış gibi duruyor. Bu sıralar burcunuzdan pek bir şey beklemeyin, yanınızda olmayacak. Şans, iş, aşk hepsi kötü durumda gibi hissediyorum.

Belki beklediğiniz şeylerden ziyade yapacağınız ya da oluşturacağınız durumlar pek sizi hoş karşılamayabilir. Aklınızdan geçenleri uygulamanın vakti değil, lütfen sabırlı olun. 20-25 Mayıs arası sizin için iyi geçecek; öyle hissetmekteyim.

20 Mayısa kadar isteyeceğiniz şeyleri ertelemeye almanızı tavsiye ederim. Çünkü hiç beklediğiniz gibi olmayacak sonuç sizin adınıza olumlu yönde çıksa bile. Yay burcu için uyarılarım bu kadardı, iyi olan tek şey akrabalarınızla yakınlaşacak olmanız.

Toplam Skor
Oylamak için tıklayın.
[Total: 0 Average: 0]
Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
106
Kategori:
Yaşam

Tüm Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir