Nvidia Geforce Now – Kötü Bilgisayarların Düşmanı!

Nvidia Geforce Now - Kötü Bilgisayarların Düşmanı! 1

Nvidia Geforce Now ile oyunları kasmadan oynuyoruz! Artık “bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı?” derdi yaşamayacaksınız, ister düşük grafikli ister en yüksek grafikli oyunu internet hızınız iyiyse ve ping sorununuz yoksa bilgisayarınız iyi olmasa bile her bilgisayar oyununu oynayabileceksiniz. Bilgisayarım kasmadan nasıl oyun oynarım gibi sorununuz da kalmayacak söz veriyoruz.

Özellikle League Of Legends oyuncularının yaşamış olduğu FPS sorununu tamamen ortadan kaldıracak bir yenilik var. Bu yeniliğin adı ise “Nvidia Gefcorce now” sizi en yüksek teknolojiye sahip en iyi bilgisayarlarda oyun oynamanıza olanak sağlayan Geforce Now kasmadan oyun oynamanıza da imkan tanıyor.

Ayrıca sadece League Of Legends değil, bu sadece bir örnekti. Steam kütüphanenizde yer alan tüm oyunları Nvidia now ile bu son teknoloji bilgisayarlarda oynayabileceksiniz. İyi bir internet hızınız varsa ve bilgisayarınızın özellikleri kötüyse kesinlikle sizin oyunlardaki performans sorunu için çözümünüz bu olmalıdır.

Benim deneme testine tabii tuttuğum oyun ise Geforce Now League Of Legends oldu, gayet başarılı bir oyun geçirdiğimi söyleyebilirim. LoL’ü kasmadan, internet bağlantı kopukluğu yaşamadan oynamak isteyenler kesinlikle denemeliler.

Nvidia Geforce Now Nedir? Nvidia Now Sistem Gereksinimleri

Nvidia Now internet hızı iyi fakat bilgisayar özellikleri kötü olan oyuncuların uzaktan bağlantı yoluyla en iyi bilgisayarlara bağlanmanızı sağlayan ve uzak masaüstü ile oyun oynamanızı sağlayan bir teknolojik yazılımdır. Ayrıca test etmek isteyenler varsa Nvidia Now şuan 1 saat deneme süresi veriyor.

Nvidia Now Sistem gereksinimi belirtmemiz gerekirse sadece benim tahminimce 10 megabit bir internet yeterli oluyor. En eski bilgisayarınızda en son çıkan oyunları oynamak çok imkansız gibi görünse de Nvidia Now ile kötü bilgisayarda oyun oynayabiliyorsunuz.

Geforce Now Türkiye internet hızları yüzünden pek fazla oyunlar konusunda diğer ülkeler kadar yeterli olmasa da oyunları yine de son derece kasmadan oynatabilir ve sizi oyun oynama konusunda tatmin edebilir.

En kötü bilgisayarda bile Nvidia Now Cs GO oyununda bile minimum 200 FPS vermektedir. Tek sıkıntısı acemi oyuncular için pek gözle görünmeyen “gecikme süresi” sorunu. Yaklaşık 1 saniyelik gecikme süresi yaşattığı için benim için pek kolay olmadı oynamak fakat sonuçta CS GO’yu kasmadan oynayabiliyordum.

Nvidia Geforce Now - Kötü Bilgisayarların Düşmanı! 2
Geforce Now Türkiye

Geforce Now Android

Nvidia Now artık Android telefonlarda da kullanılabilir durumda, tek yapmanız gereken Playstore’a girmek ve uygulamayı indirmek. Eğer Geforce Now APK indirmek istiyorsanız şu an için pek mümkün olduğu söylenemez.

Geforce Now Android sistem gereksinimleri yanlızca Android 5.0 sürüm ve üstüne yazılıma sahip olmak, 15 Megabit internet hızına sahip olmak gereklidir. Ayrıca telefonunuz 5GHZ’i destekliyorsa en iyi oyunları Android’de kasmadan oynayabileceksiniz Geforce Now ile.

Geforce Now Android telefonlarda minimum 2 GB ram istemektedir. Bunun sebebi ise kötü bir telefondan iyi bir telefona bağlanıp oyun oynuyor oluşunuzdur. Eğer telefonunuzda 1,5 GB Ram bile varsa yeterli olabileceğini düşünüyorum.

Android oyunlarda hileye değinmişken sizlere bir de iyi haberimiz var! PUBG Mobile UC hilesini edinmek isterseniz eğer bu linke tıklayıp ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Ayrıca bir önceki yazılarımızda da bilgisayarınız yavaş açılıyorsa hızlandırmayı da sizlere aktarmaya çalıştık. Eğer orada söylenilenleri yaparsanız oyun oynarken bir nebze de olsa kasma sorunundan kurtulmuş olursunuz.

Toplam Skor
Oylamak için tıklayın.
[Total: 0 Average: 0]
Beğeni:
0 0
Görüntülenme:
86
Kategori:
Oyun

Tüm Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir